Česká asociace strukturální integrace

O nás

Česká asociace strukturální integrace je sesterská organizace Guild for Structural Integration a členem IASI, "International Association of Structural Integrators®".


Narodil jsem se 9.10.1962 v Ústí nad Labem. Vystudoval jsem vodní hospodářství a vodní stavby na ČVUT v Praze. Před několika lety jsem objevil metodu strukturální integrace Dr. Idy Rolf, která mě zaujala natolik, že jsem se jí rozhodl dále věnovat.


Sekretariat - Výcvik - CASI


narozená 31.12.1975 v Roudnici nad Labem. Nepříjemné zranění mne vedlo k dalšímu poznání svého těla. Začala jsem se věnovat zdravému životnímu stylu a harmonizaci těla a ducha. Nyní své zkušenosti předávám jako cvičitelka Pilates. Věřím, že metoda rolfterapie bude dalším krokem na mé cestě poznání.


Narodil jsem se v Ústí nad Labem v roce 1972. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu University Jana Evangelisty Purkyně. Pracoval jsem jako odborný asistent na katedře výtvarné kultury PF UJEP v Ústí nad Labem. V roce 2011 jsem vstoupil do výcviku Strukturální integrace – rolfterapie pořádaného CASI. Rolfterapie se tak stala mou hlavní činností.


Narozen 29.10.1972 v Kraslicích. Vystudoval jsem SPŠ potravinářské chemie. Na studiích jsem vrcholově sportoval a při sportu se zranil. Kvůli zranění jsem docházel na rehabilitace a rehabilitační prostředí mě hodně okouzlilo a tak jsem se hned po škole (1992) začal věnovat studiu různých rehabilitačních metod. Prošel jsem hodně druhů metod, ale rolfterapie se pro mě stala “svatým grálem”. V současné době je to hlavní metoda, kterou používám ve své praxi.


Narozen 22. 4. 1958 v Praze. Prošel školením strukturální integrace od Petera Melchiora a Emmetta Hutchinse, kteří byli jedněmi z prvních studentů Idy Rolfové, v roce 1992. Aleš Urbanczik je členem Guild for Structural Integrationa International Association of Structual Integrators. Jeho duchovním základem je Zen Buddhismus. Byl vysvěcen jako Zen-Boddhisatva ve francouzském zenovém chrámu 'La Gendronnière'. Více informací


Zdenka Šímová Narodila jsem se 27. 4. 1971. Vystudovala jsem ekonomii a několik let pracovala v oboru. Neustálé problémy s páteří a narůstající bolesti těla mě nasměrovaly ke studiu alternativních způsobů léčby. Setkání s metodou strukturální integrace Idy Rolf mi změnilo život. Ráda proto přispěji k jakékoliv aktivitě, která rozšíří učení Idy Rolf.